GRM1555C1H150FA01D
Numărul produsului DigiKey
490-6200-2-ND - Bandă și mosor (TR)
490-6200-1-ND - Bandă tăiată la lungime (CT)
490-6200-6-ND - Digi-Reel®
Producător
Numărul produsului producătorului
GRM1555C1H150FA01D
Descriere
CAP CER 15PF 50V C0G/NP0 0402
Referință client
Descriere detaliată
15 pF ±1% 50V Condensator ceramic C0G, NP0 0402 (1005 metric)
Modele EDA/CAD
GRM1555C1H150FA01D Modele
Stare piesă
Nu pentru designuri noi
Mărime/Dimensiune
0,039" L x 0,020" l (1,00mm x 0,50mm)
Toleranță
±1%
Grosime (Max)
0,022" (0,55mm)
Temperatură de funcționare
-55°C – 125°C