06031A3R3C4T2A poate fi achiziționat momentan, dar nu este în mod normal pe stoc.
Produse înlocuitoare disponibile:
Upgrade
KYOCERA AVX
În stoc: 2.642
Fișă de date
Echivalente parametric
KYOCERA AVX
În stoc: 0
Fișă de date
Echivalente parametric
Direct
Knowles Syfer
Direct
TDK
În stoc: 755
TDK
Upgrade
Knowles Syfer
3.3 pF ±0,25pF 100V Condensator ceramic C0G, NP0 0603 (1608 metric)
06031A3R3C4T2A
Numărul produsului DigiKey
06031A3R3C4T2A-ND - Bandă și mosor (TR)
Producător
Numărul produsului producătorului
06031A3R3C4T2A
Descriere
CAP CER 3.3PF 100V NP0 0603
Termen de livrare standard al producătorului
15 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
Modele EDA/CAD
06031A3R3C4T2A Modele
Toleranță
±0,25pF
Mărime/Dimensiune
0,063" L x 0,032" l (1,60mm x 0,81mm)
Grosime (Max)
0,035" (0,90mm)
Temperatură de funcționare
-55°C – 125°C