06031A3R3B4T2A
Numărul produsului DigiKey
478-06031A3R3B4T2ATR-ND - Bandă și mosor (TR)
478-06031A3R3B4T2ACT-ND - Bandă tăiată la lungime (CT)
478-06031A3R3B4T2ADKR-ND - Digi-Reel®
Producător
Numărul produsului producătorului
06031A3R3B4T2A
Descriere
CAP CER 3.3PF 100V NP0 0603
Termen de livrare standard al producătorului
15 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
3.3 pF ±0,1pF 100V Condensator ceramic C0G, NP0 0603 (1608 metric)
Fișă de date
 Fișă de date
Modele EDA/CAD
06031A3R3B4T2A Modele
Atributele produsului
Filtrați produsele similare
Afișați atributele goale
Categorie
Valori nominale
AEC-Q200
Prod.
Aplicații
Ambalaj
Bandă și mosor (TR)
Bandă tăiată la lungime (CT)
Digi-Reel®
Rată defectare
Stare piesă
Activ
Tip montare
Capacitanță
Pachet/cutie
0603 (1608 metric)
Toleranță
±0,1pF
Mărime/Dimensiune
0,063" L x 0,032" l (1,60mm x 0,81mm)
Tensiune - Nominală
Înălțime - Montat (Max)
Coeficient de temperatură
Grosime (Max)
0,035" (0,90mm)
Temperatură de funcționare
-55°C – 125°C