0603J1003P30BAT poate fi achiziționat momentan, dar nu este în mod normal pe stoc.
Produse înlocuitoare disponibile:
Upgrade
Knowles Syfer
În stoc: 0
Fișă de date
Echivalente parametric
Knowles Syfer
În stoc: 0
Fișă de date
Direct
KYOCERA AVX
3.3 pF ±0,1pF 100V Condensator ceramic C0G, NP0 (1B) 0603 (1608 metric)
0603J1003P30BAT
Numărul produsului DigiKey
0603J1003P30BAT-ND - Bandă și mosor (TR)
Producător
Numărul produsului producătorului
0603J1003P30BAT
Descriere
CAP CER 3.3PF 100V C0G/NP0 0603
Termen de livrare standard al producătorului
11 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
Modele EDA/CAD
0603J1003P30BAT Modele
Atributele produsului
Filtrați produsele similare
Afișați atributele goale
Categorie
Aplicații
Prod.
Rată defectare
Ambalaj
Bandă și mosor (TR)
Tip montare
Stare piesă
Activ
Pachet/cutie
0603 (1608 metric)
Capacitanță
Mărime/Dimensiune
0,063" L x 0,031" l (1,60mm x 0,80mm)
Toleranță
±0,1pF
Înălțime - Montat (Max)
Tensiune - Nominală
Grosime (Max)
0,031" (0,80mm)
Coeficient de temperatură
Spațiu între derivații
Temperatură de funcționare
-55°C – 125°C