04025A100BAT2A
Numărul produsului DigiKey
478-12630-2-ND - Bandă și mosor (TR)
478-12630-1-ND - Bandă tăiată la lungime (CT)
478-12630-6-ND - Digi-Reel®
Producător
Numărul produsului producătorului
04025A100BAT2A
Descriere
CAP CER 10PF 50V NP0 0402
Termen de livrare standard al producătorului
14 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
10 pF ±0,1pF 50V Condensator ceramic C0G, NP0 0402 (1005 metric)
Fișă de date
 Fișă de date
Modele EDA/CAD
04025A100BAT2A Modele
Atributele produsului
Filtrați produsele similare
Afișați atributele goale
Categorie
Valori nominale
Prod.
Aplicații
Ambalaj
Bandă și mosor (TR)
Bandă tăiată la lungime (CT)
Digi-Reel®
Rată defectare
Stare piesă
Activ
Tip montare
Capacitanță
Pachet/cutie
0402 (1005 metric)
Toleranță
±0,1pF
Mărime/Dimensiune
0,039" L x 0,020" l (1,00mm x 0,50mm)
Tensiune - Nominală
Înălțime - Montat (Max)
Coeficient de temperatură
Grosime (Max)
0,022" (0,56mm)
Temperatură de funcționare
-55°C – 125°C