GMC04CG100B50NT
Numărul produsului DigiKey
4713-GMC04CG100B50NTTR-ND - Bandă și mosor (TR)
4713-GMC04CG100B50NTCT-ND - Bandă tăiată la lungime (CT)
4713-GMC04CG100B50NTDKR-ND - Digi-Reel®
Producător
Numărul produsului producătorului
GMC04CG100B50NT
Descriere
CAP0402 COG 10PF .1PF 50V
Termen de livrare standard al producătorului
8 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
10 pF ±0,1pF 50V Condensator ceramic C0G, NP0 0402 (1005 metric)
Categorie
Valori nominale
Prod.
Aplicații
Serie
Rată defectare
Ambalaj
Bandă și mosor (TR)
Bandă tăiată la lungime (CT)
Digi-Reel®
Tip montare
Stare piesă
Activ
Pachet/cutie
0402 (1005 metric)
Capacitanță
Mărime/Dimensiune
0,039" L x 0,020" l (1,00mm x 0,50mm)
Toleranță
±0,1pF
Înălțime - Montat (Max)
Tensiune - Nominală
Grosime (Max)
0,022" (0,55mm)
Coeficient de temperatură
Spațiu între derivații
Temperatură de funcționare
-55°C – 125°C