04025U100BAT2A
Numărul produsului DigiKey
478-04025U100BAT2ATR-ND - Bandă și mosor (TR)
478-04025U100BAT2ACT-ND - Bandă tăiată la lungime (CT)
478-04025U100BAT2ADKR-ND - Digi-Reel®
Producător
Numărul produsului producătorului
04025U100BAT2A
Descriere
CAP CER 10PF 50V NP0 0402
Termen de livrare standard al producătorului
18 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
10 pF ±0,1pF 50V Condensator ceramic C0G, NP0 0402 (1005 metric)
Modele EDA/CAD
04025U100BAT2A Modele
Bandă și mosor (TR)
Bandă tăiată la lungime (CT)
Digi-Reel®
Mărime/Dimensiune
0,039" L x 0,020" l (1,00mm x 0,50mm)
Toleranță
±0,1pF
Grosime (Max)
0,022" (0,55mm)
Coeficient de temperatură
Spațiu între derivații
Temperatură de funcționare
-55°C – 125°C