1206Y1K00102KXT
Numărul produsului DigiKey
1608-1403-2-ND - Bandă și mosor (TR)
1608-1403-1-ND - Bandă tăiată la lungime (CT)
1608-1403-6-ND - Digi-Reel®
Producător
Numărul produsului producătorului
1206Y1K00102KXT
Descriere
CAP CER 1000PF 1KV X7R 1206
Descriere detaliată
1000 pF ±10% 1000V (1kV) Condensator ceramic X7R 1206 (3216 metric)
Modele EDA/CAD
1206Y1K00102KXT Modele
Mărime/Dimensiune
0,126" L x 0,063" l (3,20mm x 1,60mm)
Toleranță
±10%
Grosime (Max)
0,063" (1,60mm)
Temperatură de funcționare
-55°C – 125°C