CS1206KKX7RCBB102
Numărul produsului DigiKey
311-3586-2-ND - Bandă și mosor (TR)
311-3586-1-ND - Bandă tăiată la lungime (CT)
311-3586-6-ND - Digi-Reel®
Producător
Numărul produsului producătorului
CS1206KKX7RCBB102
Descriere
CAP CER 1000PF 1KV X7R 1206
Termen de livrare standard al producătorului
20 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
1000 pF ±10% 1000V (1kV) Condensator ceramic X7R 1206 (3216 metric)
Fișă de date
 Fișă de date
Modele EDA/CAD
CS1206KKX7RCBB102 Modele
Atributele produsului
Filtrați produsele similare
Prod.
Aplicații
Serie
Rată defectare
Pachet/cutie
1206 (3216 metric)
Capacitanță
Mărime/Dimensiune
0,126" L x 0,063" l (3,20mm x 1,60mm)
Toleranță
±10%
Înălțime - Montat (Max)
Tensiune - Nominală
Grosime (Max)
0,057" (1,45mm)
Coeficient de temperatură
Spațiu între derivații
Temperatură de funcționare
-55°C – 125°C