C1206C102KDRACTU
Numărul produsului DigiKey
399-C1206C102KDRACTUTR-ND - Bandă și mosor (TR)
399-C1206C102KDRACTUCT-ND - Bandă tăiată la lungime (CT)
399-C1206C102KDRACTUDKR-ND - Digi-Reel®
Producător
Numărul produsului producătorului
C1206C102KDRACTU
Descriere
CAP CER 1000PF 1KV X7R 1206
Termen de livrare standard al producătorului
24 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
1000 pF ±10% 1000V (1kV) Condensator ceramic X7R 1206 (3216 metric)
Fișă de date
 Fișă de date
Modele EDA/CAD
C1206C102KDRACTU Modele
Atributele produsului
Filtrați produsele similare
Categorie
Valori nominale
Prod.
Aplicații
Serie
Rată defectare
Ambalaj
Bandă și mosor (TR)
Bandă tăiată la lungime (CT)
Digi-Reel®
Tip montare
Stare piesă
Activ
Pachet/cutie
1206 (3216 metric)
Capacitanță
Mărime/Dimensiune
0,126" L x 0,063" l (3,20mm x 1,60mm)
Toleranță
±10%
Înălțime - Montat (Max)
Tensiune - Nominală
Grosime (Max)
0,053" (1,35mm)
Coeficient de temperatură
Spațiu între derivații
Temperatură de funcționare
-55°C – 125°C