APT1608SURCK | |
|---|---|
Producător | |
Numărul produsului producătorului | APT1608SURCK |
Descriere | LED RED CLEAR CHIP SMD |
Termen de livrare standard al producătorului | 7 săptămâni |
Referință client | |
Descriere detaliată | Roșu 630nm Indicație cu leduri – discretă 1,95V 0603 (1608 metric) |
Fișă de date | Fișă de date |
Modele EDA/CAD | APT1608SURCK Modele |
Categorie | Curent - Test 20mA |
Prod. | Unghi de vizualizare 120° |
Ambalaj Bandă și mosor (TR) Bandă tăiată la lungime (CT) Digi-Reel® | Tip montare |
Stare piesă Activ | Lungime de undă - Dominantă |
Culoare | Lungime de undă - Maximă 645nm |
Valoare nominală în milicandele | Mărime/Dimensiune 1,60mm L x 0,80mm l |
Stil lentilă Dreptunghi cu parte superioară plată | Înălțime (Max) 0,75mm |
Dimensiune lentilă 1,20mm x 0,80mm | Număr produs de bază |
Tensiune - Directă (Vf) (tipică) 1,95V |