MM3Z18VB
Numărul produsului DigiKey
MM3Z18VBTR-ND - Bandă și mosor (TR)
MM3Z18VBCT-ND - Bandă tăiată la lungime (CT)
MM3Z18VBDKR-ND - Digi-Reel®
Producător
Numărul produsului producătorului
MM3Z18VB
Descriere
DIODE ZENER 18V 200MW SOD323F
Termen de livrare standard al producătorului
21 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
Diodă Zener 18 V 200 mW ±2% Montare pe suprafață SOD-323F
Curent - Scurgere inversă la Vr
45 nA @ 12.6 V
Prod.
Tensiune - Directă (Vf) (Max) la If
1 V @ 10 mA
Temperatură de funcționare
-65°C – 150°C
Toleranță
±2%
Pachet dispozitiv furnizor
SOD-323F
Putere - Max
200 mW
Număr produs de bază
Impedanță (Max) (Zzt)
42 Ohms