RGT16BM65DTL
Numărul produsului DigiKey
RGT16BM65DTLTR-ND - Bandă și mosor (TR)
RGT16BM65DTLCT-ND - Bandă tăiată la lungime (CT)
RGT16BM65DTLDKR-ND - Digi-Reel®
Producător
Numărul produsului producătorului
RGT16BM65DTL
Descriere
IGBT TRENCH FS 650V 16A TO-252
Termen de livrare standard al producătorului
22 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
IGBT Trench Field Stop 650 V 16 A 94 W Montare pe suprafață TO-252
Filtrați produsele similare
Afișați atributele goale
Categorie
Tip intrare
Standard
Producător
Rohm Semiconductor
Încărcare poartă
21 nC
Ambalaj
Bandă și mosor (TR)
Bandă tăiată la lungime (CT)
Digi-Reel®
Td (pornit/oprit) la 25°C
13ns/33ns
Stare piesă
Activ
Condiție de testare
400V, 8A, 10Ohm, 15V
Tip IGBT
Trench Field Stop
Timp recuperare inversă (trr)
42 ns
Tensiune - Străpungere emițător colector (Max)
650 V
Temperatură de funcționare
-40°C – 175°C (TJ)
Curent - Colector (Ic) (Max)
16 A
Tip montare
Montare pe suprafață
Curent - Colector cu impulsuri (Icm)
24 A
Pachet/cutie
TO-252-3, DPAK (2 conductoare + lamelă), SC-63
Vce(on) (Max) la Vge, Ic
2,1V la 15V, 8A
Pachet dispozitiv furnizor
TO-252
Putere - Max
94 W