EE2-12NU-L
Numărul produsului DigiKey
399-10997-2-ND - Bandă și mosor (TR)
399-10997-1-ND - Bandă tăiată la lungime (CT)
399-10997-6-ND - Digi-Reel®
Producător
Numărul produsului producătorului
EE2-12NU-L
Descriere
RELAY GEN PURPOSE DPDT 2A 12V
Termen de livrare standard al producătorului
99 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
De uz universal Releu DPDT (2 formă C) Montare pe suprafață
Fișă de date
 Fișă de date
Modele EDA/CAD
EE2-12NU-L Modele
Atributele produsului
Filtrați produsele similare
Categorie
Valoare nominală etanșare
Producător
KEMET
Izolație bobină
Serie
Tensiune prescrisă de acționare
V c.c. 9
Ambalaj
Bandă și mosor (TR)
Bandă tăiată la lungime (CT)
Digi-Reel®
Tensiune prescrisă de revenire
V c.c. 1,2
Stare piesă
Activ
Timp de funcționare
2 ms
Tip montare
Montare pe suprafață
Timp eliberare
1 ms
Tensiune bobină
12V c.c.
Temperatură de funcționare
-40°C – 85°C
Formă contact
DPDT (2 formă C)
Material contact
Aliaj argint, Aliaj pe bază de aur
Valoare nominală contact (Curent)
2 A
Agenție de aprobare
CSA, TUV, UL
Tensiune de comutare
250V c.a., 220V c.c. – max.
Tip releu
De uz universal
Sarcină - Comutare max.
500VA, 440W
Grad
Curent bobină
11.7 mA
Calificare
Tip bobină
Fără blocare
Rezistență bobină
1.03 kOhms