PTS636 SM43J SMTR LFS
PTS636 SM43J SMTR LFS
PTS636SM43JSMTR LFS
Numărul produsului DigiKey
CKN12317-2-ND - Bandă și mosor (TR)
CKN12317-1-ND - Bandă tăiată la lungime (CT)
CKN12317-6-ND - Digi-Reel®
Producător
Numărul produsului producătorului
PTS636SM43JSMTR LFS
Descriere
SWITCH TACTILE SPST-NO 0.05A 12V
Termen de livrare standard al producătorului
12 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
Comutator tactil SPST-NO Acționat din partea superioară Montare pe suprafață
Fișă de date
 Fișă de date
Modele EDA/CAD
PTS636SM43JSMTR LFS Modele
Atributele produsului
Filtrați produsele similare
Categorie
Stil terminație
Derivație J
Prod.
Contur
6,00mm x 3,50mm
Serie
Iluminare
Neiluminat
Digi-Reel®
Tip, culoare iluminare
Stare piesă
Activ
Tensiune iluminare (nominală)
Circuit
SPST-NO
Forță operare
180gf
Funcție de comutare
Oprit-mamă
Protecție la infiltrare
IP40
Valoare nominală contact la tensiune
0,05A la 12V c.c.
Caracteristici
Tip dispozitiv de acționare
Buton dreptunghiular
Temperatură de funcționare
-40°C – 90°C
Tip montare
Material dispozitiv de acționare
Înălțime dispozitiv de acționare în afara PCB, vertical
4,30mm
Deplasare comutator
0,25mm