C0805C475M3PAC7210
Numărul produsului DigiKey
399-C0805C475M3PAC7210TR-ND - Bandă și mosor (TR)
399-C0805C475M3PAC7210CT-ND - Bandă tăiată la lungime (CT)
399-C0805C475M3PAC7210DKR-ND - Digi-Reel®
Producător
Numărul produsului producătorului
C0805C475M3PAC7210
Descriere
CAP CER 0805
Termen de livrare standard al producătorului
16 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
4.7 µF ±20% 25V Condensator ceramic X5R 0805 (2012 metric)
Modele EDA/CAD
C0805C475M3PAC7210 Modele
Mărime/Dimensiune
0,079" L x 0,049" l (2,00mm x 1,25mm)
Toleranță
±20%
Grosime (Max)
0,055" (1,40mm)
Temperatură de funcționare
-55°C – 85°C