C2012X5R1E475M125AB
Numărul produsului DigiKey
445-7631-2-ND - Bandă și mosor (TR)
445-7631-1-ND - Bandă tăiată la lungime (CT)
445-7631-6-ND - Digi-Reel®
Producător
Numărul produsului producătorului
C2012X5R1E475M125AB
Descriere
CAP CER 4.7UF 25V X5R 0805
Referință client
Descriere detaliată
4.7 µF ±20% 25V Condensator ceramic X5R 0805 (2012 metric)
Fișă de date
 Fișă de date
Modele EDA/CAD
C2012X5R1E475M125AB Modele
Atributele produsului
Filtrați produsele similare
Categorie
Valori nominale
Prod.
Aplicații
Serie
Rată defectare
Ambalaj
Bandă și mosor (TR)
Bandă tăiată la lungime (CT)
Digi-Reel®
Tip montare
Stare piesă
Nu pentru designuri noi
Pachet/cutie
0805 (2012 metric)
Capacitanță
Mărime/Dimensiune
0,079" L x 0,049" l (2,00mm x 1,25mm)
Toleranță
±20%
Înălțime - Montat (Max)
Tensiune - Nominală
Grosime (Max)
0,057" (1,45mm)
Coeficient de temperatură
Spațiu între derivații
Temperatură de funcționare
-55°C – 85°C