C0805C475M3PACTU
Numărul produsului DigiKey
399-C0805C475M3PACTUTR-ND - Bandă și mosor (TR)
399-C0805C475M3PACTUCT-ND - Bandă tăiată la lungime (CT)
399-C0805C475M3PACTUDKR-ND - Digi-Reel®
Producător
Numărul produsului producătorului
C0805C475M3PACTU
Descriere
CAP CER 4.7UF 25V X5R 0805
Termen de livrare standard al producătorului
16 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
4.7 µF ±20% 25V Condensator ceramic X5R 0805 (2012 metric)
Modele EDA/CAD
C0805C475M3PACTU Modele
Mărime/Dimensiune
0,079" L x 0,049" l (2,00mm x 1,25mm)
Toleranță
±20%
Grosime (Max)
0,055" (1,40mm)
Temperatură de funcționare
-55°C – 85°C