A768KS107M1HLAE030
Numărul produsului DigiKey
399-A768KS107M1HLAE030TR-ND - Bandă și mosor (TR)
399-A768KS107M1HLAE030CT-ND - Bandă tăiată la lungime (CT)
399-A768KS107M1HLAE030DKR-ND - Digi-Reel®
Producător
Numărul produsului producătorului
A768KS107M1HLAE030
Descriere
CAP ALUM POLY 100UF 20% 50V SMD
Termen de livrare standard al producătorului
26 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
100 µF 50 V Condensatoare pe bază de aluminiu cu polimeri Radial, Încapsulat – SMD 30mOhm 2000 ore la 125°C
Modele EDA/CAD
A768KS107M1HLAE030 Modele
Curent pulsatoriu la frecvență scăzută
95 mA @ 120 Hz
Curent pulsatoriu la frecvență ridicată
1.9 A @ 100 kHz
Capacitanță
100 µF
Mărime/Dimensiune
0,315" diam. (8,00mm)
Toleranță
±20%
Înălțime - Montat (Max)
0,492" (12,50mm)
Tensiune - Nominală
50 V
Suprafață montaj la suprafață
0,327" L x 0,327" l (8,30mm x 8,30mm)
ESR (Rezistență serie echivalentă)
30mOhm
Durată de funcționare la temp.
2000 ore la 125°C
Temperatură de funcționare
-55°C – 125°C