BLE32SN120BH1L | |
|---|---|
Producător | |
Numărul produsului producătorului | BLE32SN120BH1L |
Descriere | FERRITE BEAD 12 OHM 1210 1LN |
Termen de livrare standard al producătorului | 17 săptămâni |
Referință client | |
Descriere detaliată | 12 Ohms @ 100 MHz 1 Linie alimentare Perlă de ferită 1210 (3225 metric) 20A 0,6mOhm |
Fișă de date | Fișă de date |
Modele EDA/CAD | BLE32SN120BH1L Modele |
Categorie | Rezistență c.c. (DCR) (Max) 0,6mOhm |
Producător Murata Electronics | Valori nominale AEC-Q200 |
Serie | Temperatură de funcționare -55°C – 150°C |
Stare piesă Activ | Tip montare Montare pe suprafață |
Tip filtru Linie alimentare | Înălțime (Max) 0,087" (2,20mm) |
Număr de linii 1 | Mărime/Dimensiune 0,126" L x 0,098" l (3,20mm x 2,50mm) |
Impedanță la frecvență 12 Ohms @ 100 MHz | Caracteristici Automobile |
Valoare nominală curent (Max) 20A |