BLE32PN260SH1L
Numărul produsului DigiKey
490-BLE32PN260SH1LTR-ND - Bandă și mosor (TR)
490-BLE32PN260SH1LCT-ND - Bandă tăiată la lungime (CT)
490-BLE32PN260SH1LDKR-ND - Digi-Reel®
Producător
Numărul produsului producătorului
BLE32PN260SH1L
Descriere
FERRITE BEAD 26 OHM 1210 1LN
Termen de livrare standard al producătorului
17 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
26 Ohms @ 100 MHz 1 Linie alimentare Perlă de ferită 1210 (3225 metric) 10A 1,6mOhm
Fișă de date
 Fișă de date
Modele EDA/CAD
BLE32PN260SH1L Modele
Atributele produsului
Filtrați produsele similare
Categorie
Valoare nominală curent (Max)
10A
Producător
Murata Electronics
Rezistență c.c. (DCR) (Max)
1,6mOhm
Serie
Valori nominale
AEC-Q200
Ambalaj
Bandă și mosor (TR)
Bandă tăiată la lungime (CT)
Digi-Reel®
Temperatură de funcționare
-55°C – 125°C
Stare piesă
Activ
Pachet/cutie
1210 (3225 metric)
Tip filtru
Linie alimentare
Tip montare
Montare pe suprafață
Număr de linii
1
Înălțime (Max)
0,063" (1,60mm)
Impedanță la frecvență
26 Ohms @ 100 MHz
Mărime/Dimensiune
0,126" L x 0,098" l (3,20mm x 2,50mm)