APD0811101M050R nu mai este pe stoc și poate fi inclus în comenzi în așteptare.
Produse înlocuitoare disponibile:
Echivalente parametric
KYOCERA AVX
În stoc: 0
Fișă de date
100 µF 50 V Condensatoare pe bază de aluminiu cu polimeri Radial, Încapsulat – SMD 27mOhm 2000 ore la 105°C
APD0811101M050R
Numărul produsului DigiKey
478-APD0811101M050RTR-ND - Bandă și mosor (TR)
478-APD0811101M050RCT-ND - Bandă tăiată la lungime (CT)
478-APD0811101M050RDKR-ND - Digi-Reel®
Producător
Numărul produsului producătorului
APD0811101M050R
Descriere
CAP ALUM POLY 100UF 20% 50V SMD
Termen de livrare standard al producătorului
24 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
Temperatură de funcționare
-55°C – 105°C
Producător
KYOCERA AVX
Valori nominale
Serie
Aplicații
De uz universal
Ambalaj
Bandă și mosor (TR)
Bandă tăiată la lungime (CT)
Digi-Reel®
Curent pulsatoriu la frecvență scăzută
105 mA @ 120 Hz
Stare piesă
Activ
Curent pulsatoriu la frecvență ridicată
2.1 A @ 100 kHz
Tip
Polimer
Spațiu între derivații
Capacitanță
100 µF
Mărime/Dimensiune
0,315" diam. (8,00mm)
Toleranță
±20%
Înălțime - Montat (Max)
0,472" (12,00mm)
Tensiune - Nominală
50 V
Suprafață montaj la suprafață
0,327" L x 0,327" l (8,30mm x 8,30mm)
ESR (Rezistență serie echivalentă)
27mOhm
Tip montare
Montare pe suprafață
Durată de funcționare la temp.
2000 ore la 105°C