PHDR-12VS
PHDR-12VS
PHDR-12VS
Numărul produsului DigiKey
455-1204-ND
Producător
Numărul produsului producătorului
PHDR-12VS
Descriere
CONN RCPT HSG 12POS 2.00MM
Termen de livrare standard al producătorului
16 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
12 Conectori dreptunghiulari – carcase Soclu Natural 0,079" (2,00mm)
Categorie
Spații între rânduri
0,079" (2,00mm)
Prod.
Tip montare
Suspendat liber (în linie)
Serie
Terminație contact
Sertizare
Ambalaj
Vrac
Tip fixare
Stare piesă
Activ
Culoare
Natural
Tip conector
Caracteristici
Tip contact
Soclu tip mamă
Material izolație
Poliamidă (PA66), Nailon 6/6
Număr de poziţii
Temperatură de funcționare
-25°C – 85°C
Pas
0,079" (2,00mm)