HWS1500-36
Numărul produsului DigiKey
285-HWS1500-36-ND
Producător
Numărul produsului producătorului
HWS1500-36
Descriere
AC/DC CONVERTER 36V 1500W
Termen de livrare standard al producătorului
15 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
Închis Convertoare c.a./c.c. 1 Ieșire 36V – – – 85 – 265V c.a. Intrare
Fișă de date
 Fișă de date
Modele EDA/CAD
HWS1500-36 Modele
Atributele produsului
Filtrați produsele similare
Categorie
Tensiune - Ieșire 6
Prod.
Curent - Ieșire 1
42 A
Serie
Putere (wați)
Ambalaj
Vrac
Aplicații
ITE (Comercial)
Stare piesă
Activ
Tensiune - Izolație
3 kV
Tip
Închis
Eficiență
88%
Număr de ieșiri
1
Temperatură de funcționare
-10°C – 70°C (cu reducerea sarcinii de funcționare)
Tensiune - Intrare
85 – 265V c.a.
Caracteristici
Tensiune - Ieșire 1
36V
Tip montare
Cu montare pe carcasă
Tensiune - Ieșire 2
Mărime/Dimensiune
11,00" L x 5,00" l x 3,25" Î (279,4mm x 127,0mm x 82,6mm)