PHDR-16VS
PHDR-16VS
PHDR-16VS
Numărul produsului DigiKey
455-1173-ND
Producător
Numărul produsului producătorului
PHDR-16VS
Descriere
CONN RCPT HSG 16POS 2.00MM
Descriere detaliată
16 Conectori dreptunghiulari – carcase Soclu Natural 0,079" (2,00mm)
Categorie
Spații între rânduri
0,079" (2,00mm)
Temperatură de funcționare
-25°C – 85°C
Pas
0,079" (2,00mm)