20RF-JMCS-GAN-1-TF
Numărul produsului DigiKey
455-20RF-JMCS-GAN-1-TF-ND
Producător
Numărul produsului producătorului
20RF-JMCS-GAN-1-TF
Descriere
JMC RECEPTACLE (SMT/TOP/ ABSORPT
Termen de livrare standard al producătorului
16 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
20 Poziție conector Soclu, Contacte bandă centrală Montare pe suprafață Auriu
Categorie
Număr de rânduri
2
Producător
JST Sales America Inc.
Tip montare
Montare pe suprafață
Serie
Caracteristici
Retenție aliaj de lipit
Ambalaj
Vrac
Finisaj contact
Auriu
Stare piesă
Activ
Grosime finisaj contact
Tip conector
Soclu, Contacte bandă centrală
Înălțimi stivuire cu conectare
4mm – 11mm
Număr de poziţii
20
Înălțime deasupra plăcii
0,130" (3,30mm)
Pas
0,020" (0,50mm)