20P3.0-JMCS-GAN-A-TF
Numărul produsului DigiKey
455-20P3.0-JMCS-GAN-A-TF-ND
Producător
Numărul produsului producătorului
20P3.0-JMCS-GAN-A-TF
Descriere
JMC PLUG (SMT/TOP TYPE)
Termen de livrare standard al producătorului
16 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
20 Poziție conector Mufă, Contacte manta exterioară Montare pe suprafață Auriu
Categorie
Număr de rânduri
2
Producător
JST Sales America Inc.
Tip montare
Montare pe suprafață
Serie
Caracteristici
Ambalaj
Vrac
Finisaj contact
Auriu
Stare piesă
Activ
Grosime finisaj contact
Tip conector
Mufă, Contacte manta exterioară
Înălțimi stivuire cu conectare
3mm
Număr de poziţii
20
Înălțime deasupra plăcii
Pas
0,020" (0,50mm)