20P6.0-JMCS-GAN-A-TF
Numărul produsului DigiKey
455-20P6.0-JMCS-GAN-A-TFTR-ND - Bandă și mosor (TR)
455-20P6.0-JMCS-GAN-A-TFCT-ND - Bandă tăiată la lungime (CT)
455-20P6.0-JMCS-GAN-A-TFDKR-ND - Digi-Reel®
Producător
Numărul produsului producătorului
20P6.0-JMCS-GAN-A-TF
Descriere
PLUG (SMT/TOP TYPE)
Ambalaj
Bandă și mosor (TR)
Bandă tăiată la lungime (CT)
Digi-Reel®
Înălțimi stivuire cu conectare
6mm
Pas
0,020" (0,50mm)