QSCF500Q9R1C1GV001T
Numărul produsului DigiKey
712-QSCF500Q9R1C1GV001TTR-ND - Bandă și mosor (TR)
712-QSCF500Q9R1C1GV001TCT-ND - Bandă tăiată la lungime (CT)
712-QSCF500Q9R1C1GV001TDKR-ND - Digi-Reel®
Producător
Numărul produsului producătorului
QSCF500Q9R1C1GV001T
Descriere
CAP CER 9.1PF 50V C0G/NP0 0402
Termen de livrare standard al producătorului
17 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
9.1 pF ±0,25pF 50V Condensator ceramic C0G, NP0 0402 (1005 metric)
Fișă de date
 Fișă de date
Modele EDA/CAD
QSCF500Q9R1C1GV001T Modele
Atributele produsului
Filtrați produsele similare
Categorie
Caracteristici
Q înalt, Pierdere redusă, ESR foarte scăzut
Prod.
Valori nominale
Serie
Aplicații
Ambalaj
Bandă și mosor (TR)
Bandă tăiată la lungime (CT)
Digi-Reel®
Tip montare
Stare piesă
Activ
Pachet/cutie
0402 (1005 metric)
Capacitanță
Mărime/Dimensiune
0,040" L x 0,020" l (1,02mm x 0,51mm)
Toleranță
±0,25pF
Înălțime - Montat (Max)
Tensiune - Nominală
Grosime (Max)
0,024" (0,61mm)
Coeficient de temperatură
Spațiu între derivații
Temperatură de funcționare
-55°C – 150°C