GJM1555C1H9R1CB01D
Numărul produsului DigiKey
490-3112-2-ND - Bandă și mosor (TR)
490-3112-1-ND - Bandă tăiată la lungime (CT)
490-3112-6-ND - Digi-Reel®
Producător
Numărul produsului producătorului
GJM1555C1H9R1CB01D
Descriere
CAP CER 9.1PF 50V C0G/NP0 0402
Descriere detaliată
9.1 pF ±0,25pF 50V Condensator ceramic C0G, NP0 0402 (1005 metric)
Modele EDA/CAD
GJM1555C1H9R1CB01D Modele
Mărime/Dimensiune
0,039" L x 0,020" l (1,00mm x 0,50mm)
Toleranță
±0,25pF
Grosime (Max)
0,022" (0,55mm)
Temperatură de funcționare
-55°C – 125°C