QSCF500Q9R1B1GV001T | |
|---|---|
Producător | |
Numărul produsului producătorului | QSCF500Q9R1B1GV001T |
Descriere | CAP CER 9.1PF 50V C0G/NP0 0402 |
Termen de livrare standard al producătorului | 17 săptămâni |
Referință client | |
Descriere detaliată | 9.1 pF ±0,1pF 50V Condensator ceramic C0G, NP0 0402 (1005 metric) |
Fișă de date | Fișă de date |
Modele EDA/CAD | QSCF500Q9R1B1GV001T Modele |
Categorie | Caracteristici Q înalt, Pierdere redusă, ESR foarte scăzut |
Prod. | Valori nominale – |
Serie | Aplicații |
Ambalaj Bandă și mosor (TR) Bandă tăiată la lungime (CT) Digi-Reel® | Tip montare |
Stare piesă Activ | Pachet/cutie 0402 (1005 metric) |
Capacitanță | Mărime/Dimensiune 0,040" L x 0,020" l (1,02mm x 0,51mm) |
Toleranță ±0,1pF | Înălțime - Montat (Max) – |
Tensiune - Nominală | Grosime (Max) 0,024" (0,61mm) |
Coeficient de temperatură | Spațiu între derivații – |
Temperatură de funcționare -55°C – 150°C | Stil derivații – |