0433AT62A0020001U
Numărul produsului DigiKey
712-0433AT62A0020001UTR-ND - Bandă și mosor (TR)
712-0433AT62A0020001UCT-ND - Bandă tăiată la lungime (CT)
712-0433AT62A0020001UDKR-ND - Digi-Reel®
Producător
Numărul produsului producătorului
0433AT62A0020001U
Descriere
RF ANT 433MHZ CHIP SOLDER SMD
Termen de livrare standard al producătorului
15 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
433MHz – Cip Antenă RF 423MHz – 443MHz -4dBi Aliaj de lipit Montare pe suprafață
Filtrați produsele similare
Afișați atributele goale
Categorie
VSWR
Producător
Johanson Technology Inc.
Pierdere la retur
-8,5dB
Ambalaj
Bandă și mosor (TR)
Bandă tăiată la lungime (CT)
Digi-Reel®
Amplificare
-4dBi
Stare piesă
Activ
Putere - Max
2 W
Familie/Standard RF
Caracteristici
Grup frecvență
UHF (300MHz – 1GHz)
Terminație
Aliaj de lipit
Frecvență (Centru/bandă)
433MHz
Protecție la infiltrare
Interval de frecvență
423MHz – 443MHz
Tip montare
Montare pe suprafață
Tip antenă
Cip
Înălțime (Max)
0,047" (1,20mm)