ANT1204LL20R0433A
Numărul produsului DigiKey
311-4604-2-ND - Bandă și mosor (TR)
311-4604-1-ND - Bandă tăiată la lungime (CT)
311-4604-6-ND - Digi-Reel®
Producător
Numărul produsului producătorului
ANT1204LL20R0433A
Descriere
RF ANT 433MHZ CHIP SOLDER SMD
Descriere detaliată
433MHz ISM Cip Antenă RF – 0,83dBi Aliaj de lipit Montare pe suprafață
Pierdere la retur
6,5dB
Serie
Amplificare
0,83dBi
Putere - Max
1 W
Familie/Standard RF
ISM general
Grup frecvență
UHF (300MHz – 1GHz)
Protecție la infiltrare
Frecvență (Centru/bandă)
433MHz
Înălțime (Max)
0,059" (1,50mm)