Q 32,0-JXS21-10-10/15-T1-FU-WA-LF
Numărul produsului DigiKey
1908-1281-2-ND - Bandă și mosor (TR)
1908-1281-1-ND - Bandă tăiată la lungime (CT)
1908-1281-6-ND - Digi-Reel®
Producător
Numărul produsului producătorului
Descriere
CRYSTAL 32.0000MHZ 10PF SMD
Termen de livrare standard al producătorului
12 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
32 MHz ±10ppm Cristal 10pF 50 Ohms 4-SMD, Fără derivație
Categorie
ESR (Rezistență serie echivalentă)
50 Ohms
Prod.
Mod operare
Fundamental
Serie
Temperatură de funcționare
-40°C – 85°C
Ambalaj
Bandă și mosor (TR)
Bandă tăiată la lungime (CT)
Digi-Reel®
Valori nominale
Stare piesă
Activ
Tip montare
Montare pe suprafață
Tip
MHz Crystal
Pachet/cutie
Frecvență
32 MHz
Pachet dispozitiv furnizor
4-SMD (2x1,6)
Stabilitate frecvență
±15ppm
Mărime/Dimensiune
0,079" L x 0,063" l (2,00mm x 1,60mm)
Toleranță frecvență
±10ppm
Înălțime - Montat (Max)
0,022" (0,55mm)
Capacitanță sarcină
10pF