WP86SD-S080VA1-R20000
Numărul produsului DigiKey
670-WP86SD-S080VA1-R20000TR-ND - Bandă și mosor (TR)
670-WP86SD-S080VA1-R20000CT-ND - Bandă tăiată la lungime (CT)
670-WP86SD-S080VA1-R20000DKR-ND - Digi-Reel®
Producător
Numărul produsului producătorului
WP86SD-S080VA1-R20000
Descriere
CONN RCPT 80 POS 0.25MM PITCH 0.
Termen de livrare standard al producătorului
15 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
80 Poziție conector Soclu, Contacte bandă centrală Montare pe suprafață Auriu
Categorie
Număr de rânduri
4
Producător
JAE Electronics
Tip montare
Montare pe suprafață
Serie
Caracteristici
Ambalaj
Bandă și mosor (TR)
Bandă tăiată la lungime (CT)
Digi-Reel®
Finisaj contact
Auriu
Stare piesă
Activ
Grosime finisaj contact
2,00µin (0,051µm)
Tip conector
Soclu, Contacte bandă centrală
Înălțimi stivuire cu conectare
Număr de poziţii
80
Înălțime deasupra plăcii
0,020" (0,50mm)
Pas
0,010" (0,25mm)