BK22C07-6DS/2-0.4V(800)
Numărul produsului DigiKey
26-BK22C07-6DS/2-0.4V(800)TR-ND - Bandă și mosor (TR)
26-BK22C07-6DS/2-0.4V(800)CT-ND - Bandă tăiată la lungime (CT)
26-BK22C07-6DS/2-0.4V(800)DKR-ND - Digi-Reel®
Producător
Numărul produsului producătorului
BK22C07-6DS/2-0.4V(800)
Descriere
SOCKET, 6POS., 0.4MM PITCH, 15A
Termen de livrare standard al producătorului
12 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
8 (6 + 2 alimentare) Poziție conector Soclu, Contacte bandă centrală Montare pe suprafață Auriu
Fișă de date
 Fișă de date
Modele EDA/CAD
BK22C07-6DS/2-0.4V(800) Modele
Atributele produsului
Filtrați produsele similare
Categorie
Număr de rânduri
2
Producător
Hirose Electric Co Ltd
Tip montare
Montare pe suprafață
Serie
Caracteristici
Retenție aliaj de lipit
Ambalaj
Bandă și mosor (TR)
Bandă tăiată la lungime (CT)
Digi-Reel®
Finisaj contact
Auriu
Stare piesă
Activ
Grosime finisaj contact
Tip conector
Soclu, Contacte bandă centrală
Înălțimi stivuire cu conectare
0,7mm
Număr de poziţii
8 (6 + 2 alimentare)
Înălțime deasupra plăcii
0,026" (0,65mm)
Pas
0,016" (0,40mm)