DX07S024WJ3R400 nu mai este pe stoc și poate fi inclus în comenzi în așteptare.
Produse înlocuitoare disponibile:
Echivalente parametric
JAE Electronics
În stoc: 3.133
Fișă de date
Similar
GCT
În stoc: 4.075
Fișă de date
Similar
GCT
USB Type-C Connectors DX07 Series
DX07S024WJ3R400
Numărul produsului DigiKey
670-2950-2-ND - Bandă și mosor (TR)
670-2950-1-ND - Bandă tăiată la lungime (CT)
670-2950-6-ND - Digi-Reel®
Producător
Numărul produsului producătorului
DX07S024WJ3R400
Descriere
CONN RCPT USB3.1 TYPEC 24POS SMD
Termen de livrare standard al producătorului
15 săptămâni
Modele EDA/CAD
DX07S024WJ3R400 Modele
Categorie
Caracteristici
Ghidaj pentru placă
Temperatură de funcționare
-30°C – 80°C
Valoare nominală curent (Amp)
5A
Tip conector
USB-C (USB TYPE-C)
Tensiune - Nominală
48V