ECS-250-18-36B-CKY-TR
Numărul produsului DigiKey
XC3051TR-ND - Bandă și mosor (TR)
XC3051CT-ND - Bandă tăiată la lungime (CT)
XC3051DKR-ND - Digi-Reel®
Producător
Numărul produsului producătorului
ECS-250-18-36B-CKY-TR
Descriere
CRYSTAL 25.0000MHZ 18PF SMD
Termen de livrare standard al producătorului
10 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
25 MHz ±10ppm Cristal 18pF 50 Ohms 4-SMD, Fără derivație
Categorie
ESR (Rezistență serie echivalentă)
50 Ohms
Prod.
Mod operare
Fundamental
Serie
Temperatură de funcționare
-30°C – 85°C
Ambalaj
Bandă și mosor (TR)
Bandă tăiată la lungime (CT)
Digi-Reel®
Valori nominale
Stare piesă
Activ
Tip montare
Montare pe suprafață
Tip
MHz Crystal
Pachet/cutie
Frecvență
25 MHz
Pachet dispozitiv furnizor
4-SMD (2,5x2)
Stabilitate frecvență
±10ppm
Mărime/Dimensiune
0,098" L x 0,079" l (2,50mm x 2,00mm)
Toleranță frecvență
±10ppm
Înălțime - Montat (Max)
0,024" (0,60mm)
Capacitanță sarcină
18pF