DX07S024WJ1R350
Numărul produsului DigiKey
670-2949-2-ND - Bandă și mosor (TR)
670-2949-1-ND - Bandă tăiată la lungime (CT)
670-2949-6-ND - Digi-Reel®
Producător
Numărul produsului producătorului
DX07S024WJ1R350
Descriere
CONN RCPT USB3.1 TYPEC 24POS SMD
Termen de livrare standard al producătorului
15 săptămâni
 Fișă de date
Modele EDA/CAD
DX07S024WJ1R350 Modele
Temperatură de funcționare
-30°C – 80°C
Valoare nominală curent (Amp)
5A
Tensiune - Nominală
48V