ECS-120-20-4X
Numărul produsului DigiKey
X1037-ND
Producător
Numărul produsului producătorului
ECS-120-20-4X
Descriere
CRYSTAL 12.0000MHZ 20PF TH
Termen de livrare standard al producătorului
12 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
12 MHz ±30ppm Cristal 20pF 60 Ohms HC-49/US
Modele EDA/CAD
ECS-120-20-4X Modele
Capacitanță sarcină
20pF
Prod.
ESR (Rezistență serie echivalentă)
60 Ohms
Ambalaj
Vrac
Temperatură de funcționare
-10°C – 70°C
Tip montare
Orificiu străpuns
Frecvență
12 MHz
Pachet/cutie
Stabilitate frecvență
±50ppm
Mărime/Dimensiune
0,447" L x 0,183" l (11,35mm x 4,65mm)
Toleranță frecvență
±30ppm
Înălțime - Montat (Max)
0,138" (3,50mm)