CPC1006N
Numărul produsului DigiKey
212-CPC1006N-ND
Producător
Numărul produsului producătorului
CPC1006N
Descriere
SSR RELAY SPST-NO 75MA 0-60V
Referință client
Descriere detaliată
Stare solidă Releu cu cuplare optică (fotoreleu) SPST-NO (1 de formă A) 4-SOP (0,150", 3,81mm)
Categorie
Curent de sarcină
75 mA
Prod.
Rezistență stare deschisă (Max)
10 Ohms
Serie
Stil terminație
Aripă gen „pescăruș”
Ambalaj
Tub
Temperatură de funcționare
-40°C – 85°C
Stare piesă
Activ
Pachet/cutie
Tip montare
Montare pe suprafață
Pachet dispozitiv furnizor
4-SOP
Tip releu
Releu cu cuplare optică (fotoreleu)
Agenție de aprobare
CSA, TUV, UL
Circuit
Grad
Tip ieșire
AC, C.c.
Calificare
Tensiune - Intrare
1,2V c.c.
Număr produs de bază
Tensiune - Sarcină
0 V ~ 60 V