CPC1006NTR
Numărul produsului DigiKey
212-CPC1006NTR-ND - Bandă și mosor (TR)
212-CPC1006NTRCT-ND - Bandă tăiată la lungime (CT)
212-CPC1006NTRDKR-ND - Digi-Reel®
Producător
Numărul produsului producătorului
CPC1006NTR
Descriere
SSR RELAY SPST-NO 75MA 0-60V
Termen de livrare standard al producătorului
11 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
Stare solidă Releu cu cuplare optică (fotoreleu) SPST-NO (1 de formă A) 4-SOP (0,150", 3,81mm)
Fișă de date
 Fișă de date
Modele EDA/CAD
CPC1006NTR Modele
Atributele produsului
Filtrați produsele similare
Categorie
Curent de sarcină
75 mA
Prod.
Rezistență stare deschisă (Max)
10 Ohms
Ambalaj
Bandă și mosor (TR)
Bandă tăiată la lungime (CT)
Digi-Reel®
Temperatură de funcționare
-40°C – 85°C
Agenție de aprobare
CSA, TUV, UL
Tensiune - Intrare
1,2V c.c.
Număr produs de bază
Tensiune - Sarcină
0 V ~ 60 V