ISC030N10NM6ATMA1
Numărul produsului DigiKey
448-ISC030N10NM6ATMA1TR-ND - Bandă și mosor (TR)
448-ISC030N10NM6ATMA1CT-ND - Bandă tăiată la lungime (CT)
448-ISC030N10NM6ATMA1DKR-ND - Digi-Reel®
Producător
Numărul produsului producătorului
ISC030N10NM6ATMA1
Descriere
TRENCH >=100V PG-TDSON-8
Descriere detaliată
Canal-N 100 V 21A (Ta), 179A (Tc) 3W (Ta), 208W (Tc) Montare pe suprafață PG-TDSON-8 FL
Fișă de date
 Fișă de date
Modele EDA/CAD
ISC030N10NM6ATMA1 Modele
Atributele produsului
Filtrați produsele similare
Categorie
Încărcare poartă (Qg) (Max) la Vgs
69 nC @ 10 V
Prod.
Vgs (Max)
±20V
Serie
Capacitanță intrare (Ciss) (Max) la Vds
5200 pF @ 50 V
Disipare putere (Max)
3W (Ta), 208W (Tc)
Tip FET
Temperatură de funcționare
-55°C – 175°C (TJ)
100 V
Calificare
Curent - Consum continuu (Id) la 25°C
8V, 10V
Rds pornit (Max) la Id, Vgs
3mOhm la 50A, 10V
Pachet/cutie
Vgs(th) (Max) la Id
3,3V la 109µA