STPS6M100DEE-TR
Numărul produsului DigiKey
497-13329-2-ND - Bandă și mosor (TR)
497-13329-1-ND - Bandă tăiată la lungime (CT)
497-13329-6-ND - Digi-Reel®
Producător
Numărul produsului producătorului
STPS6M100DEE-TR
Descriere
DIODE SCHOTTKY 100V 6A POWERFLAT
Termen de livrare standard al producătorului
15 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
Diodă 100 V 6A Montare pe suprafață PowerFlat™ (3,3x3,3)
Modele EDA/CAD
STPS6M100DEE-TR Modele
Viteză
Recuperare rapidă = < 500ns, > 200mA (Io)
Prod.
Curent - Scurgere inversă la Vr
30 µA @ 100 V
Ambalaj
Bandă și mosor (TR)
Bandă tăiată la lungime (CT)
Digi-Reel®
Capacitanță la Vr, F
Tensiune - Inversare c.c. (Vr) (Max)
100 V
Pachet dispozitiv furnizor
PowerFlat™ (3,3x3,3)
Curent - Mediu rectificat (Io)
6A
Temperatură de funcționare - Joncțiune
150°C (max.)
Tensiune - Directă (Vf) (Max) la If
780 mV @ 6 A