IRLML0100TRPBF nu mai este pe stoc și poate fi inclus în comenzi în așteptare.
Produse înlocuitoare disponibile:
Upgrade
Diodes Incorporated
În stoc: 0
Fișă de date
Similar
Diodes Incorporated
În stoc: 0
Fișă de date
Similar
Nexperia USA Inc.
Nexperia USA Inc.
YAGEO XSEMI
Canal-N 100 V 1,6A (Ta) 1,3W (Ta) Montare pe suprafață Micro3™/SOT-23
IRLML0100TRPBF
Numărul produsului DigiKey
IRLML0100TRPBFTR-ND - Bandă și mosor (TR)
IRLML0100TRPBFCT-ND - Bandă tăiată la lungime (CT)
IRLML0100TRPBFDKR-ND - Digi-Reel®
Producător
Numărul produsului producătorului
IRLML0100TRPBF
Descriere
MOSFET N-CH 100V 1.6A SOT23
Termen de livrare standard al producătorului
41 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
Modele EDA/CAD
IRLML0100TRPBF Modele
Atributele produsului
Filtrați produsele similare
Categorie
Încărcare poartă (Qg) (Max) la Vgs
2.5 nC @ 4.5 V
Prod.
Vgs (Max)
±16V
Serie
Capacitanță intrare (Ciss) (Max) la Vds
290 pF @ 25 V
Ambalaj
Bandă și mosor (TR)
Bandă tăiată la lungime (CT)
Digi-Reel®
Caracteristică FET
Stare piesă
Activ
Disipare putere (Max)
1,3W (Ta)
Tip FET
Temperatură de funcționare
-55°C – 150°C (TJ)
Tehnologie
Grad
Tensiune de la consumator la sursă (Vdss)
100 V
Calificare
Curent - Consum continuu (Id) la 25°C
Tip montare
Montare pe suprafață
Tensiune acționare (Max Rds pornit, Min Rds pornit)
4,5V, 10V
Pachet dispozitiv furnizor
Micro3™/SOT-23
Rds pornit (Max) la Id, Vgs
220mOhm la 1,6A, 10V
Pachet/cutie
Vgs(th) (Max) la Id
2,5V la 25µA