DMN10H220L-7 nu mai este pe stoc și poate fi inclus în comenzi în așteptare.
Produse înlocuitoare disponibile:
Similar
Infineon Technologies
În stoc: 0
Fișă de date
Similar
Panjit International Inc.
În stoc: 0
Fișă de date
Nexperia USA Inc.
Vishay Siliconix
În stoc: 38
Canal-N 100 V 1,4A (Ta) 1,3W (Ta) Montare pe suprafață SOT-23-3
DMN10H220L-7
Numărul produsului DigiKey
DMN10H220L-7DITR-ND - Bandă și mosor (TR)
DMN10H220L-7DICT-ND - Bandă tăiată la lungime (CT)
DMN10H220L-7DIDKR-ND - Digi-Reel®
Producător
Numărul produsului producătorului
DMN10H220L-7
Descriere
MOSFET N-CH 100V 1.4A SOT23
Termen de livrare standard al producătorului
40 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
Modele EDA/CAD
DMN10H220L-7 Modele
Atributele produsului
Filtrați produsele similare
Afișați atributele goale
Categorie
Vgs (Max)
±16V
Prod.
Capacitanță intrare (Ciss) (Max) la Vds
401 pF @ 25 V
Ambalaj
Bandă și mosor (TR)
Bandă tăiată la lungime (CT)
Digi-Reel®
Caracteristică FET
Stare piesă
Activ
Disipare putere (Max)
1,3W (Ta)
Tip FET
Temperatură de funcționare
-55°C – 150°C (TJ)
Tehnologie
Grad
Tensiune de la consumator la sursă (Vdss)
100 V
Calificare
Curent - Consum continuu (Id) la 25°C
Tip montare
Montare pe suprafață
Tensiune acționare (Max Rds pornit, Min Rds pornit)
4,5V, 10V
Pachet dispozitiv furnizor
SOT-23-3
Rds pornit (Max) la Id, Vgs
220mOhm la 1,6A, 10V
Pachet/cutie
Vgs(th) (Max) la Id
2,5V la 250µA
Număr produs de bază
Încărcare poartă (Qg) (Max) la Vgs
8.3 nC @ 10 V