DMP10H4D2S-7
Numărul produsului DigiKey
DMP10H4D2S-7DITR-ND - Bandă și mosor (TR)
DMP10H4D2S-7DICT-ND - Bandă tăiată la lungime (CT)
DMP10H4D2S-7DIDKR-ND - Digi-Reel®
Producător
Numărul produsului producătorului
DMP10H4D2S-7
Descriere
MOSFET P-CH 100V 270MA SOT23
Termen de livrare standard al producătorului
40 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
Canal P 100 V 270mA (Ta) 380mW (Ta) Montare pe suprafață SOT-23-3
Fișă de date
 Fișă de date
Modele EDA/CAD
DMP10H4D2S-7 Modele
Atributele produsului
Filtrați produsele similare
Afișați atributele goale
Categorie
Vgs (Max)
±20V
Prod.
Capacitanță intrare (Ciss) (Max) la Vds
87 pF @ 25 V
Ambalaj
Bandă și mosor (TR)
Bandă tăiată la lungime (CT)
Digi-Reel®
Caracteristică FET
Stare piesă
Activ
Disipare putere (Max)
380mW (Ta)
Tip FET
Temperatură de funcționare
-55°C – 150°C (TJ)
Tehnologie
Grad
Tensiune de la consumator la sursă (Vdss)
100 V
Calificare
Curent - Consum continuu (Id) la 25°C
Tip montare
Montare pe suprafață
Tensiune acționare (Max Rds pornit, Min Rds pornit)
4V, 10V
Pachet dispozitiv furnizor
SOT-23-3
Rds pornit (Max) la Id, Vgs
4,2Ohm la 500mA, 10V
Pachet/cutie
Vgs(th) (Max) la Id
3V la 250µA
Număr produs de bază
Încărcare poartă (Qg) (Max) la Vgs
1.8 nC @ 10 V