XP10TN135N
Numărul produsului DigiKey
5048-XP10TN135NTR-ND - Bandă și mosor (TR)
5048-XP10TN135NCT-ND - Bandă tăiată la lungime (CT)
5048-XP10TN135NDKR-ND - Digi-Reel®
Producător
Numărul produsului producătorului
XP10TN135N
Descriere
MOSFET N-CH 100V 2.1A 3A SOT23
Termen de livrare standard al producătorului
16 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
Canal-N 100 V 2,1A (Ta), 3A (Tc) 1,38W (Ta) Montare pe suprafață SOT-23
Categorie
Încărcare poartă (Qg) (Max) la Vgs
20 nC @ 10 V
Prod.
Vgs (Max)
±20V
Serie
Capacitanță intrare (Ciss) (Max) la Vds
980 pF @ 25 V
Ambalaj
Bandă și mosor (TR)
Bandă tăiată la lungime (CT)
Digi-Reel®
Caracteristică FET
Stare piesă
Activ
Disipare putere (Max)
1,38W (Ta)
Tip FET
Temperatură de funcționare
-55°C – 150°C (TJ)
Tehnologie
Grad
Tensiune de la consumator la sursă (Vdss)
100 V
Calificare
Curent - Consum continuu (Id) la 25°C
Tip montare
Montare pe suprafață
Tensiune acționare (Max Rds pornit, Min Rds pornit)
4,5V, 10V
Pachet dispozitiv furnizor
SOT-23
Rds pornit (Max) la Id, Vgs
135mOhm la 2A, 10V
Pachet/cutie
Vgs(th) (Max) la Id
3V la 250µA