IPN95R3K7P7ATMA1
Numărul produsului DigiKey
IPN95R3K7P7ATMA1TR-ND - Bandă și mosor (TR)
IPN95R3K7P7ATMA1CT-ND - Bandă tăiată la lungime (CT)
IPN95R3K7P7ATMA1DKR-ND - Digi-Reel®
Producător
Numărul produsului producătorului
IPN95R3K7P7ATMA1
Descriere
MOSFET N-CH 950V 2A SOT223
Termen de livrare standard al producătorului
26 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
Canal-N 950 V 2A (Tc) 6W (Tc) Montare pe suprafață PG-SOT223
Fișă de date
 Fișă de date
Modele EDA/CAD
IPN95R3K7P7ATMA1 Modele
Atributele produsului
Filtrați produsele similare
Categorie
Încărcare poartă (Qg) (Max) la Vgs
6 nC @ 10 V
Prod.
Vgs (Max)
±20V
Serie
Capacitanță intrare (Ciss) (Max) la Vds
196 pF @ 400 V
Ambalaj
Bandă și mosor (TR)
Bandă tăiată la lungime (CT)
Digi-Reel®
Caracteristică FET
Stare piesă
Activ
Disipare putere (Max)
6W (Tc)
Tip FET
Temperatură de funcționare
-55°C – 150°C (TJ)
Tehnologie
Grad
Tensiune de la consumator la sursă (Vdss)
950 V
Calificare
Curent - Consum continuu (Id) la 25°C
Tip montare
Montare pe suprafață
Tensiune acționare (Max Rds pornit, Min Rds pornit)
10V
Pachet dispozitiv furnizor
PG-SOT223
Rds pornit (Max) la Id, Vgs
3,7Ohm la 800mA, 10V
Pachet/cutie
Vgs(th) (Max) la Id
3,5V la 40µA