STTH30L06G-TR
Numărul produsului DigiKey
497-6090-2-ND - Bandă și mosor (TR)
497-6090-1-ND - Bandă tăiată la lungime (CT)
497-6090-6-ND - Digi-Reel®
Producător
Numărul produsului producătorului
STTH30L06G-TR
Descriere
DIODE STANDARD 600V 30A D2PAK
Termen de livrare standard al producătorului
25 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
Diodă 600 V 30A Montare pe suprafață D2PAK
Fișă de date
 Fișă de date
Modele EDA/CAD
STTH30L06G-TR Modele
Atributele produsului
Filtrați produsele similare
Afișați atributele goale
Categorie
Timp recuperare inversă (trr)
90 ns
Prod.
Curent - Scurgere inversă la Vr
25 µA @ 600 V
Ambalaj
Bandă și mosor (TR)
Bandă tăiată la lungime (CT)
Digi-Reel®
Capacitanță la Vr, F
Stare piesă
Activ
Tip montare
Tehnologie
Pachet/cutie
Tensiune - Inversare c.c. (Vr) (Max)
600 V
Pachet dispozitiv furnizor
D2PAK
Curent - Mediu rectificat (Io)
30A
Temperatură de funcționare - Joncțiune
175°C (max.)
Tensiune - Directă (Vf) (Max) la If
1.55 V @ 30 A
Număr produs de bază
Viteză
Recuperare rapidă = < 500ns, > 200mA (Io)